Duben 2013

Blíží se maturity a ukončování ročníku...

9. dubna 2013 v 22:01 | Mrs. Glowie |  Informations
*Opět po delší době zase zde*
Zlatíčka já vím že jsem říkala že tu budu mnohem častějic, ale to víte, škola, přátelé, rodinka a KUBÍČEK :). Za ten měsíc a něco se toho tolik událo že to ani v jednom článku nestihnu všechno sepsat a opět jsem v tu v domě kdy nemám zrovna moc času, což mě mrzí, ale aspoň krátký článek :).

Položím-li si otázku škola a známky. Tak na tuto otázku nedokáži moc odpovědět :D Známky mám dobré, což znamená 2-3. Čtverky mi nevycházejí žádné, což je perfektní, v tomto druhém pololetí jsem o hodně zabrala a jde to šíleně vidět, hlavně v angličtině, ale potřebuji spravit ještě Sítě a Dějepis a taky trošku Češtinu. Němčinu dát na jedničku, v Zeměpise o ni taky zabojovat. Daří se mi, po tak dlouhé době mi všechno klape :). Taky jsem začala opět číst, jak povinnou tak nepovinnou četbu, všecky knihy co přečtu budu dávat do seznamu ,,Přečtené knihy'' ať víte jak na tom jsem a taky hlavně pro mně :).

Jak jsem na tom s klukama? Eh, nic nového, nebo spíše tak, je toho tolik že nevím na co si dříve vzpomenout :D . Vím, jsem šílená...

A co takhle noťas? Tak ten byl už 2x v opravně, ale pozor! UŽ JEDE! :D To je hlavní no... ikdyž se mi odinstalovalo PS, Gimp a všelijaké grafické programy co jsem tu měla, ale PSáka instaluji právě teďkom a mám v plánu to tady dát dopucu do začátku prázdnin :).

Taky by bylo potřeba Vás informovat že Kubíček měl nedávno narozeninky, čili má rok a cca 5 měsíců :) a mamka uvažuje o kamarádovi, nic není jisté, ale třeba možná se ho/ji dočká :P.

Já se s Vámi zase loučím a posílám velkou pusu a obejmutí :) :* Zase za nějaký čas :D

EDIT (11.4.) >> je vytvořen nový Lay-out, máte se na co těšit. Nastaven bude zítra i s doplňky, novou ikonkou a pořádně to tady rozjedeme :P :P