Únor 2013

Žebych to tady znova rozjela? ^^

14. února 2013 v 10:52 | Mrs. Glowie |  Informations
Čáágos ^^
Už jste mi lásky chyběly :*. Pár ''dní'' uběhlo, co jsem tady nebyla :D. Máme hnedka i po vízu a je nové pololetí, je to krásný pocit když mám další šanci mít lepší známky :D, řeknu vám, čtverce se mi nelíbí :D. Ve škole to je jinak v ph, jenom pár novinek ve vztazích ae to už je soukromé a nechce se mi to tady tahat :P.
Jak jste už možná zjístili tak Free Lay-outy už nedělám a byly smazány, aspoň prozatím. Ale začala jsem pracovat v Gimpu, mám ho v noťasu už delší dobu, ae řekla jsem si, tak něco vyzkouším, je to nic moc, ale můžete se podívat ( http://nd06.jxs.cz/600/285/9105ca5a66_91462896_o2.png ), nejsem ale profesionál, jsem pouze začátečníkem a tak nečekejte nic extra :). Byl to pouze pokusný králíček :D jooo a inspirovala jsem se Maky.Orel, kdyby náhodou někdo měl připomínky :).
Kubíček je moje veliké zlatíčko, včera řekl dohromady ,,Kubičku Ahuuuuuuuj'' prostě zlatíčko, ještě to nikdy neřekl dohromady. Taky se koupal v nádobce na jídlo, áno, je úzká a malá já vím :D ae ten ťuňtik si tam vecpal zobák s nohama a dával si to pod křídla apod.. a přitom měl v kleci vaničku, nepochopím ho :D.
Jenom tak ke konci pro informaci, asi to tady možná prokopu a už tady budu asi chodit častějic, ještě nic neslibuji ae asi jo :)**.
Zatím pac a pusu zlatka :*