Prosinec 2012

Šťastný a veselý Nový rok

31. prosince 2012 v 11:31 | Mrs. Glowie |  Informations

Za minulý Layout děkuji Sabči { happy-heart.blog.cz }, ae asi zůstanu u své grafiky, jak můžete vidět tak je tady asi po 2 týdnech (požná i více, netuším) nový Layout a myslím, že se mi povedl. Mě se tedy líbí, nevím jak vám, ae já jsem spokojená, zatím nejsou hotovy všechny doplňky a vychytávky, není pořádně nastavený, ae včera jsem to tady hodila narychlo a dneska to ještě ''zkrásním''.
Tohle je jenom malé a krásné info.
Užijte si zítřejší Nový rok :)**

Šťastné a veselé

23. prosince 2012 v 9:48 | Mrs. Glowie |  Informations
Už je 23.12. 2012 a já tady mám jenom jeden článek, no styď se Kristýno ! Takže jsem si řekla, že je na čase sem něco hodím, ať se na mně nezlobíte x).
Možná to někteří nevíte ae v pátek byla Bažantka - jsem Bažantem 2012 x'). Nechci to tady popisovat, jenom chci říci, že to byl vážně úžasný den, až do konce... aby jsme byli opravdovým Bažantem tak nám třeťáci připravili hnus co musíme sníst a vypít. Takže jsme dostali mléko s hromadou česneku v něm... všem po tom bylo blbě ae nevyhodila jsem to xD a potom byli šátečky plněné nevím čím, asi to Wasabi s rybama a skořicí a ještě cosik a všechno rozmixované a dáno dovnitř, ale chutnalo mi to a přidala bych si xD a jak třeťáci zírali, všichni to házeli do kyblíku jak jim to nechutnalo a bylo po tom blbě a já se oblizovala xD a pak se divím že si mně přidávají od pátku třeťáci na Facu xD
Kubíček se naučil mluvit ,,KIKI'' ani nevím proč, nikdo ho to neučil xD, moje malá šikovná prdelka :).
A já procházím obdobím změn, áno opět, štve mně jak semnou každý mává a já už nechci držet hubu ! Máma mi nevěří a to mně užírá. A abych se přiznala, začala jsem pít :( a je čím dál horší přestat :'(.
Dneska ráno jsem posílala všem profesorům Obchodní Akademie přáníčka, tak doufám že se jim budou líbit :). Od té doby co jsem tady moc nechodila se toho mnoho událo, tak moc věcí že se mi to tady nechce psát, bych se upsala ;).

UŽIJTE SI VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK, PLNÝCH KRÁSNÝCH ZÁŽITKŮ, DOBRÉ NÁLADY, ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ, PLNĚPROŽITÝ LÁSKOU A HLAVNĚ BEZ ALKOHOLU!! :)** Tak ahojte, třeba po Vánocích a Novém roce :) :*

Konečně nám nasněžilo...

7. prosince 2012 v 9:42 | Mrs. Glowie |  Informations
Už dobré 3 nebo 4 dny tady je hodně sněhu, ale opět si ho nemohu užít :( . Dostala jsem angínu a streptokoka. Se mi prostě daří, před Vánoci :(.
Dneska mi měl přijet nemocný přítel a já měli jsme dělat cukroví a všechno padá a no dost dlouho :'( hrozně moc mě to mrzí, tvrdnout tady doma a nic nedělat :(.
Chtěla bych vám říci že už neudělám vůbec nikomu Lay na přání, promiňte mi to, ale já nemám ani chuť, ani náladu a ani čas... Moc ale moc se vám omlouvám :(.
Kubíček je v pohodě a začal se mi opět krásně smát, můj miláček, mám ho moc ráda akorát by pořád lítal a tak lítá v kleci a málem si včera polámal křídla, truhlík jeden :D.
No nic, já už půjdu, koukám se na telku, ahojte zlatíčka moje :)