Listopad 2012

Nevím co dál...

25. listopadu 2012 v 16:48 | Mrs. Glowie |  Informations
Skončit úplně ? Dát sem jiného admina? Nebo prostě už nevím co dál... nemám tady co psát... asi jsem z toho vyrostla a nechci tady už chodit, vážně netuším.

Chci se všem moc omluvit, VŠECHNY LAYOUTY NA PŘÁNÍ ZRUŠENY, moc mě to mrzí... grafika mi přestala jít a já nechci dávat takové hnusy někomu na blog...

Moc mě to mrzí...

Novinky za celý týden

18. listopadu 2012 v 20:27 | Mrs. Glowie |  Informations
Jak říkám změny být musí takže je zde nastaven nový Layout, který jsem nejdříve nechtěla nastavit, protože mi byl odporný. Zelenou barvu nemám ráda, ale k papouškům sedí nejvíce, jak jsem už zjístila, takže se s ní budu muset smířit.
V Úterý je to měsíc co mám svoje zlatíčko ale opět se nemůžeme vidět, což mě moc mrzí :'(.
Známky jsou ''celkem'' dobré :D zrovna jsem chytla pecu z ČJL a židli z ANJ takže dobrý :D ale Ajina je na tom lépe jak Čeština, no to jsem dopadla :D :D.
Kubíček se naučil slůvko Kuk a tak ho pořád opakuje když někdo vleze :D.
Morčátko je asi na dobré cestě, jenom se bojím aby si sedlo s Kubíkem a hlavně s celou naší prdlou rodinkou :D.
No představte si, já jsem smíchem válela podlahu :D Taková sranda byla s mamkou :D podlední dobou jsme si moc nesedly ale dnešek byl vážně moc super :). Nemám moc čas, chuť a ani náladu sem něco extra vypisovat takže prostě jenom ve zkratkách :D. Snad se na mě nebudete zlobit a já zase letím :)**

Chce to změnu?

18. listopadu 2012 v 14:37 | Mrs. Glowie |  Informations
Chce to nový Lay a nebo ne ? Takže dole je anketa který zvolit ;)

Druhy papoušků - ty nejznámnější

16. listopadu 2012 v 15:41 | Mrs. Glowie
Podrubrika se doplňuje, dejte mi strpení
Agapornis zelenohlavý
Alexandr malý
Alexandr šedý
Alexandr velký
Andulka vlnkovaná
Ara arakanga
Ara ararauna
Ara malý
Ara zelený

Eklektus různobarvý

Kakadu bílý
Kakadu černý
Kakadu růžový
Kakadu žlutolící
Korela chocholatá

Lori malý
Lori mnohobarvý
Lori vlnkovaný
Lori žlutohlavý

Mníšek šedý

Papoušek hnědý
Papoušek chocholatý
Papoušek královský
Papoušek mnohobarvý
Papoušek senegalský
Papoušek zpěvavý

Rosela pestrá

Žako kongo

I'm back ^___^

13. listopadu 2012 v 16:40 | Mrs. Glowie |  Informations
^____________^
Už tady píši já, Cibule, nebo-li Ká. a nebo taky Mrs.Glowie
I s novinkami. Dneska se mažou všechny články s grafikou. Tak se s ní hezky rozlučte :D . Dále se upraví menu, protřídí FS (favourite sites) a taky už neudělám některým Lay na přání, už jsem se rozhodla.
^___________^
Taky vám nesu novinu že asi budu mít nový přírůstek, buď to bude morče a nebo činčila, ale obě (já a mamka) jsem kdo morčátko, takže bude asi morčátko no. Nechci ještě nic rozkřikovat protože to nevím jistě. Pro korelku jsme se nerozhodly protože se tady samička těžko shání a Kuba by se se samečkem mohl pohádat a mohlo by dojít i na smrt a to já přeci nechci ^_^.
^___________^
Ve škole se mi vede šíleně dobře.
^___________^
Zbytek pořešíme někdy jindy tak se mějte smradlavě a uřechtaně jako česnek (Ell - me-zviratka.blog.cz :D :D)

Vracím se :)

11. listopadu 2012 v 12:29 | Mrs. Glowie → PÍŠE ELMA ZA CIBULI :D
MÁŠ PROBLÉM? VYŘEŠ SI HO S ELMOU! :D NAJDEŠ MĚ NA BLOGU ME-ZVIRATKA.BLOG.CZ

1.) Končím s grafikou, jestli si budu mít CHUŤ, nebo ČAS, tak MOŽNÁ přidám nějakou Free grafiku, ale to jen podle mě. GRAFIKA PROSTĚ NE!
2.) Tento blog bude jenom o tom, co budu chtít napsat já → papoušci, Kubík, atd..
3.) Očekávejte velkou rekonstrukci, bude se to tady měnit ;)


Já mám chuť ....

4. listopadu 2012 v 11:35 | Mrs. Glowie |  Informations
...Zde SKONČIT...
Možná se ptáte proč, ale ta odpověď je myslím že jasná. Blog a grafika na přání to vážně nejde :D. Takže, překopání blogu. Zaměření na PAPOUŠKY a grafika? Nenéé, tu tady uvidíte už jenom Free.
Já už nemám čas tady pořád někomu dělat poskoka a ještě mě seřvete, že to není podle vašich představ a že to není hotové hned a nebo že jste pozastavili blog a už je to týden co čekáte na Lay ! Tohle mě vážně nebaví a víte proč tady není už od Října žádný článek? Psala bych, ale nemám na to sílu. Lidi já makám na škole, mám Kubíčka, mám přítele u kterého chci být pořád a né jenom, když mi výjde minutka volného času, protože vy jste mi ten čas zacpali. Omlouvám se za tak krátký článek, ale toto mi ubírá sílu, kterou musím mít na učení. Teďkom poslouchám MUSIC a Kubíček se naučil napodobovat můj smích :D no vážně :D. Takže, když je něco směšného v televizi a já se schválně nesměju, tak se směje místo mě Kuboušek :D, je sranda ho pozorovat :D. Už tady dlouho nebylo žádné video, takže je na čase nahrát nějaké video. Taky chci udělat Rubriku ZESNULÍ nebo V NEBÍČKU, kde bych si dala Kattynku, :'( . A taky chci upravit článek Mí mazlíčci, kde si dám Kubíčka a budoucí Wikoušku, nad jménem ještě uvažujeme, ale máma už chodí do obchoďáku se dívat na korelačky :D. Ale momentálně nechci žádné další zvířátko, tohle mě hodně ranilo a nemám čas na ochočování apod.. ;). No nic, směju se tady s Kubíčkem takže se moc nesoustředím na psaní tohoto článku. Tak se nezlobte a já se letím chechtat :D.

Mrs.Glowie > Ká. ( Paní Cirlulová, cibule :'D > Ell, nesmát :D :D)
Edit (14:52) > upraven článek ADMINKA, KONTAKT.