Září 2012

Jak udělat ikonu v AS3

30. září 2012 v 14:58 | Mrs. Glowie |  Návody
Pro zvětšení klikni na obrázek

Adminka

30. září 2012 v 13:06 | Mrs. Glowie
To základní co by jste o admince tohoto blogu měli vědět.
První by jste měli vědět že jsem dívka, která si nedá říct a jde si pevně za svým ! Jsem někdy urážlivá, sobecká, otravná a zákeřná, žárlivá, někdy sprostá, ale zatím vám tady kecám jenom protiklady a co třeba klady? Jsem přátelská, tvořivá, milá a hodná, milující, důvěrná, často praštěná a zábavná.

Jmenuji se Kristýna, je mi 15 let a prvním rokem studuji Informační technologii na Obchodní akademii. Nosím vyndávací rovnátka, ale brzy budu mít fixní, nebo-li napevno. Mám zeleno-šedo-hnědé oči a blond, skoro hnědé vlasy.
Mezi mé záliby patří hra na housle, kresba a malba, grafičení, zkoumání nových věcí, chov papoušků, hraní na nervy mamce a ostatním členům rodiny, ale také běh a nebo třeba chůze v lesících. Také ale ráda studuji a chodím ven s přáteli.
Mám ráda modrou, fialovou a oranžovou barvu. Nemám ale ráda zelenou, nevím proč, prostě mi nedělá dobře.
Velmi ráda chodím zde, na blog, kde si mohu vypustit svoje myšlenky, city, pocity a špatné chvíle. Hraji TM (Track Mania) ve které si dávám s klukama ze třídy závody a taky hraji MyFreeZoo kde jsem pod přezdívkou ChristyKatty.
Miluji léto a podzim, v létě chodit ven v plavkách a v podzimu zase se koukat jak padá žluté listí na staré lavičky v parku.

Jediným článkem nelze napsat jaká doopravdy jsem, na to si musíte přijít sami. Nekoušu a jsem fajn aspoň podle kámošek :P. Tak se neboj mi napsat, viz kontakty. Tak zase ahoj a napiš :)*

No tak to tady ještě nebylo

29. září 2012 v 9:43 | Mrs. Glowie |  Informations
Zdravím všechny trpělivé návštěvníky toho blogu :D.
Víte že skončit s grafikou na přání byla ta největší kravina co jsem zde mohla udělat? :D Stejnak ji dělám, za týden mám tak 2 objednávky což mě překvapilo a nechce se mi je odmítat, jak vidíte v menu, jsou již škrtnuty, některé nastaveny a některé ještě ne, na ně ale řada příjde :D. Teď odběhnu.

Pokud jste si četli minulý článek tak víte o tom že jsem se musela naučit za den 109 slovíček, toto jsem zvládla, písemka vypadá tak na 3 protože to byla naše první a prostě jsme nevěděli jaké to bude a jak to bude probíhat, na další písemku budu 100x lépe připravená protože umím aspoň část základů a pokud budu toho udělat dokonale tak prostě písemka bude na výbornou ;). Písemka z matematiky dopadla suprově, známku ještě nemám ale už teď z ní mám super bombastický pocit, už jenom když vím že to mám se třema spolužákama stejné, jakože výsledky a postup atd.. :D a hádejte kdo je ten s kým to mám stejné? :D No Adam a Adam a potom Tomáš :D no a jak malé děti jsme se radovali že to máme stejné všichni :D no prostě sranda jako :D . Projekt do Dějepisu hotov a poslán. Písemka z ekonomiky je naplánovaná a říká že se můžeme nechat dobrovolně vyzkoušet, půjdu já, protože se to naučím, to je jednička zadarmo no ne? :D A taky jsme psali ze Zeměpisu, jak jsem vám kdysi říkala že z ní dostanu pecu a pak že si to nějak opsavím :D no tak to byl ten vstupní test :D známkovat nám ho bude, ale nebude se počítat prostě super, šťastná až na půdu :D ale to není to hlavní. Psali jsme si zápis no a potom se zeptala na něco z toho zápisu a já na to odpověděla a teď, protože jsem měla strach z ní, protože je to nejpřísnější úča na škole tak na mě ukázala prstem a já na ni vyděšený pohled (to jste měli vidět :D) a ona, příští hodinu mi připomenete že jste právě dostala jedničku, dneska tady nemám sešit na zapisování známek tak mi to potom připomenete ať vám to můžu zapsat. A já na ni také čočky jestli to myslí vážně a nebo jestli si ze mě robí kozy :D já jsem ztuhla :D a tak taky stvrdlý úsměv za Petra co sedí vedle mě, zda nespím a nezdá se mi to :D.

Potom jsme šli na bus a domů, já jsem samo šla s René a víte co mi řekl? :D Já už nevěřím svým uším :D řekl mi že ho přitahuju, no já byla na měko :D potom že bych to s ním mohla zkusit, tak já jsem raději šla na ten bus jinak bych se musela řechtat :D. Nooo nechcu vidět co bude v pondělí za novinky :D

Byly třídní schůzky, ve středu, no a, víte jak to dopadlo? No katastrofa, u mně dobře ale u ostatních ne. Učitel z čejáku má průser, ale to co se stalo je tajné a nesmím vám to prostě povědět i když jsem to někomu vykecala ze zlosti, ale ten člověk si to už ani pamatovat nebude, protože ten den byl mimo :D.

Kattynka s Kubíčkem se včera koupali, aji klíčku makjí už čistou a všechno tak byli oba včera jak zmoklé slípky :D.

No nic, zase se tady zakecávám a pak nestíhám odepisovat na skypu no bezva, tak papa :P :D :)

Jak mi to klape

25. září 2012 v 21:03 | Mrs. Glowie |  Informations
No jelikož je hodně pozdě večer a já mám už oči slepené k sobě tak to vezmeme rychlovkou, ale nebojte o žádnou důležitou událost nepříjdete :)*
Upozorňuji ale že si už dny nepamatuji takže si zbytek budete muset domyslet :D

Myslím že to bylo minulý týden kdy bylo krásně a já sebou tahala deštník i bundu. Jelikož jsme měli hodinu ZPC (základy počítačů) tak jsme měli volno, jelikož nám ještě nedošly programy na psané všemi deseti, tak jsem si psala s René na skypu. Je fakt že už od začátku to byla děsně napínavé :D. Normálně jsme si napsali ahoj a dobr ráno, jenže René nečekaně napsal jako doplněk ''miláčku'' a jestli nezajdeme někdy ven a jelikož byla hodina a nesměla jsem se smát tak mi chvíli trvalo co na to odepíši, aby to nevyznělo trapně a abych zase nekecla něco špatně. Nakonec spolu ven půjdeme, ještě nevíme kdy, ale zatím je hodně učení takže momentálně to nejde, ale třeba někdy v pátek třeba tento? Je zrovna svátek, to se třeba nějak domluvíme :). Jenom tak pro informaci, nic s ním nemám ( :D ), zatím, teda :D.

Opět NĚJAKÝ den, zase nevím jaký, myslím že to bylo tento týden. Jsem dostala dvojku z Dějepisu, trojku a dvojku z UVT, pětku (pecu) z Matematiky - špatně nám vysvětlila látku a celé mi to splantala. Dneska jsem dostala jedničku z Německého jazyka. Tyto známky až na pecu se mi moc líbí a hrozně jsem se za ně radovala. Teďkom mě čakají dvě známky z Jazyka českého a taky z Angličtiny - tam také dvě, jedna ze slovíček a druhá ze zkoušení. Také z Občanské nauky, Chemie (ZPV) a taky z UVT, tam se bude psát zase písemka a taky budeme psát z PSI (počítačové sítě) což je stejná písemka jako v UVT, ty předměty jsou propojené, jelikož studuji jeden obor :D takože další dobrá známka k dobru :D. Potom budou dvě známky z Matematiky, zítra ale psát nebudeme protože jsme nestihli dobrat látku, což je super protože by jsme potom psali písemku až ve Čtrvtek :D a máme naplánovanou písemku z Ekonomiky což je taky ve Čtrvtek.

Zítra jedu hnedka ráno k zubaři, jdu na nové rovnátka a potom budu mít už fixní, na dolní zuby. Chdák kluci, ti jak to ve třídě slišeli tak se na mě dívali nějak smutně, nechci ani raději vědět proč :'D

Každý den ve škole na obědě, si ke mně přisedávají kluci a samí fajní co si semnou kecají, né že jim tam vadím a nehovoří semnou, což se mi na nich moc líbí a mezi tu partu patré Martin, René a Honza, moc fajn kluci :)

No, ptáčata se mám suprověěěěě, Kattynka je moje hodná šikulinka :) a Kubíček? Ten dneska lítal jako by mu za prdelkou hořela svíčka :D tak rychle lítal po pokoji :D a kde přistál? No na poličce, na knize Matematiky :D.

No nic, budu muset skončit, dneska jsem nastavovala jeden Layout na přání - s papouškama, a taky jsem se učila 3 strany do Českého jazyka a hlavně Anglický jazyk kde mám umět 109 slovíček, už mi jich chybí jenom 32 takže supééér :)

Tak ahoj a zase třeba za týden :)*

40. Objednaný Layout || Pro Bummy

16. září 2012 v 21:09 | Mrs. Glowie |  Obsazené Layouty
Layout vytvořen pro : http://erreur.blog.cz/
Téma: Psi - agillity
Bonusy: zápatí, popisky do menu, komentky

Upozornění !! Layout není Free takže je zakázáno ho jakkoliv upravovat. Obrázek v tomto článku je pouze zmenšenina, nastavit ho nelze. Originál mám pouze já, nastavuji taktéž já.

39. Objednaný Layout || Pro Es.

16. září 2012 v 21:07 | Mrs. Glowie |  Obsazené Layouty
Layout vytvořen pro : http://fotoes.blog.cz/
Téma: Fotografie - autorský blog
Bonusy: Ikona, zápatí, popisky do menu

Upozornění !! Layout není Free takže je zakázáno ho jakkoliv upravovat. Obrázek v tomto článku je pouze zmenšenina, nastavit ho nelze. Originál mám pouze já, nastavuji taktéž já.

Školní info, aneb jak se mi vedlo / vede

8. září 2012 v 13:12 | Mrs. Glowie |  Informations
No, čili je sobota, včera byl poslední den kdy se šlo do školy a pak výkend. 2 dny volno, na které jsem se neskutečně těšila a myslím, že jsem nebyla jediná.
Popíši Vám každý den, ale nemám moc času, takže to vemu šupem snad vám to nebude vadit, a taky se omlouvám že vás trošku zanedbávám ;)

První den školy, to byli všichni potichu, aji když se vcházelo do školy. Prišla jsem mezi prvními do třídy a sedla si do druhé lavici u okna (lavice jsou po třech). Přeskočím čas, na dobu kdy začala hodina. Vedle mně seděl Petr, můj bývalý spolužák, chodil semnou do třídy od 6. - 8. třídy a jsme spolu zase, a ještě ke všemu vedle sebe. Našla jsem svého známého, to je ten o kterým jsem vám říkala že je známý, známe se ale vlastně neznáme :D. Takže sedí vedle Petra a jmenuje se Adam, je to můj dobrý kámoš a držíme při sobě. V hodině jsme vypisovali všelijaké papíry apod.. a končili jsme okolo 10 nebo 11 hodiny, přesně si to už nepamatuji. No budiž. Hned ten první den jsem se seznámila s Terkou, sedí za mnou (tedy ve třetí lavici), je to fajn dívčina, klidná, pohodová a moc přátelská. Po ,,vyučování'' jsme se přichni rozprskli. Já šla na autobus.

Druhý den, neboli úterý. Po jsme se seznamovali s učiteli, provedla nás naše třídní paní Masná po škole, kde jsou kabinety, třídy, J1 apod.. J1 je jazykovka 1 je jich tam více, myslím že 4, já byla zatím v 1 a 4ce. Do 2ky půjdeme myslím že ve středu, nevím, rozvrh si ještě nepamatuji. Jo mááálem bych zapoměla. Rozvrh hodin jsme dostali už v pondělí ;). Naleznete ho na ukázku na konci článku ;). Do školy jsem jela s Klárkou, mojí další novou kámoškou, je z licea, se mi tak zná, je to stejná škola akorát že ona má třídu o patro víš ;). Domů jsem jela zase sama.

Třetí den, to byla středa. Jsme měli seznamovací celý den, nebyli jsme ani ve třídě, ale venku, před školou a hráli všelijaké hry a díky nim jsem se seznámila s René, sedí uprostřed v první lavici, čili předemnou. Potom se i kluci trochu rozkecali a Tomáš s Kubou furt po mě kukali, njn to víte jsou to fešáci tak já taky čučikovala :D. Ale i myslím že se jmenoval Adam, na mě čučikoval, jakože bych o tom neměla vědět koukal se skrz prsty :D. No byla to sranda. Pak až vše skončilo tak jsme šli někteří domů a někteří na oběd, já šla na oběd a bus jsem stihla suprově.

Čtvrtý den, čtvrtek. To bylo dlouhé vyučování a začali jsme se učit. Všichni učitelé se nám představili v dané hodině a všichni jsou fajn, až na jednu učitelku, kterou máme na HOZ - hozpodářský zeměpis. Je to šíleně protivná baba a všichni na ni máme stejný názor, nikdy ji nebudeme mít rádi. :D No představte si, ona nám chtěla dát test, to byl uvítací test, ale nakonec jsme to nestihli, no co, stejnak bych měla za 5 a další hodinu mě to nemine :D stejnak nevíce co v testu bude ale až se začne normálně učit tak si tu kouli zpravím :D. Jinak bylo vše už potom v pohodě a kluci se pomalu rozkecávali. Domu jsem přijela unavená, taky že jsem dojela nějak okolo 4 hodiny že? Doma jsem si udělala úkol z matiky a naučila se ji.. máme zrovna fajn látku která mi do hlavy jde sama :).

Poslední den, pátý, pátek. No to byl unavující už den, všichni polehávali na lavicích a děsně se těšili až to dnešní mučení skončí. Ten den jsem si poprvé brala do školy noťas a hned jsem si na něj napsala první zápis ze ZPC, který si ale stejně musím přepsat do sešitu. Včera jsem si taky kupovala všechny sešity a těch teda bylo :D pak jsem zjístila ve škole že mi chybí ještě slovníček do němčiny takže zase 150 Kč a to je teprve začátek těch knih no.. i když je máme nakoupené ale některé se v druhém pololetí nebo v druhém ročníku budou muset dokoupit no. Takže zase další výdaje. Mám taky skvělou zprávičku. Mohu jet na lyžák jupíííí jooo. Ještě čeká na potvrzení od doktorky, jestli můžu mít tělocvik a nebo ne no ;). Tak se potom uvidí. Jinak bych málem zapoměla říci že mám angínu a šílenou rýmu a né a né se toho zbavit, ale nejsem jediná kdo je ve třídě nachcípaný :D, měli jsme totiž otevřené okna do kořán takže jsem se nachladila :D. Angína už je ale lepší no, ale ta rýma mě štve :D. V pátek jsem dostala šíííleně moc úkolů, které musím dneska (sobota) a zítra (neděle) udělat protože se to nějak kupí a hlavně se naučit matiku, už máme další látku :D no chápete to? 2 dny a hned 2 látky za sebou :D.
* omlouvám se za špatnou kvalitu ale je to staženo ze školy a nějak se to potento :D ale odpoledko - holky- mají jenom v pondělí, středu a čtvrtek ;) a kluci mají úterý, středa, čtvrtek a pátek a v úterý mají na 8:40 hodinu ;)

No nic, jdu skype zase odepsat na zprávy mám jich zase fůůůru nových co píši tento článek :D. Takže naviděnou a přeji krásně prožitý víkend.
Kristy a Kattynka

Nový školní rok

2. září 2012 v 11:31 | Mrs. Glowie |  Informations
Nadpis mluví sám za sebe a datum taky. Zítra se jde do školy, po velkých letních prázdninách. Ale k něčemu se vám přiznám, trému mám a to velikou, od včerejška mám bolesti břicha a jenom polehávám :D.

Na stránkách školy ještě nemám napsán rozvrh hodin takže budu překvapená až zítra, jaký mě to rok čeká :D. Jenom si přeji, abych neměla na 7 hodinu protože to bych musela hodně brzo vyjíždět z domova, busem. Ale i to se dá zvládnout, no ne? :)

V pátek jsme byli u mamčiné kámošky, Ivety. Ona má syna Filipa a s ním si jsme hodně blízcí tak jsme chodili po lese, o jak romantické (:D). Ale ne, bylo to moc fajn, co se vše událo se mi nechce tady rozepisovat, pár mojim blýzkým kámoškám z blogu jsem to vše napsala, ale tady se mi nějak nechce a navíc, nemusíte vědět taky vše :D.

Jak jste si asi všimli zase nový Lay, ale tento se mi hrozně moc líbí, takže tady bude dlouho, doufám :D. Taky od té doby co jsem napsala že POZASTAVUJI kvůli škole, mi tady totálně nikdo nechodí no. Ale víte co? Ani mi to nijak nevadí, blog stejnak za nějaký ten rok utichne, aspoň tak si to myslím já ;).

Dneska budeme mít doma nový kompík, obrazovka šíííleně veliká, takže se na něho moc moc těším :D.

Kattynka byla včera nějaká pomalejší, nechtělo se ji moc lítat a tak no.. asi je už taky unavená a ani se ji nedivím. Kubíček je zato velikej čipera. Verča (sestra) si lehla na postel a Kuba za ní přiletěl, což se stalo poprvé, a začal Verči přebírat vlasy a taky ji dával pusinky, byl velikej šikulka. Akorát na mě byl trošičku agresivní, ale to jenom proto, že jsem ho chtěla dát do klece a mu se to nelíbilo :D.

Naviděnou a držím palce aď vstoupíte do nového školního roku pravou nohou :)**